FLM-1530 KCT Kapalı Çift Tabla

Fiber Lazer Kesim Makinesi

robart lazer kesim
kapalı kasa fiber metal kesim lazeri

KAPALI KASA ÇİFT TABLA LAZER KESİM MAKİNASI

FiberArt FLM-KCT Serisi Fiber Lazer sistemleri; özel işlenmiş çelik gövde ve koruyucu kapalı kabin sistemiyle daha güvenilir bir yapıya sahiptir. Uzun yıllar hassasiyetini koruyan ve süreklilik sağlayan fiber teknolojisiyle yüksek verimlilik esaslarında istikrarlı bir çalışma sağlar. Değişebilen kesim tablası platformu ve profosyonel cnc kesme sistemiyle çok daha ergonomik bir yapıya sahiptir. Kabin içi kamera sistemi yapılan işleri izlemenize olanak sağlayarak güvenli bir ortam oluşturur. Güçlü fiber lazer teknolojisi ve birinci sınıf komponantlerin montajıyla profosyonel sonuçlar elde edilir.

KAPALI KASA TEK TALA LAZER KESİM MAKİNASI

FiberArt Kapalı Kabin Tek Tabla metal kesim makinesi kızaklı kesim platformu sayesinde, kesim öncesi ön hazırlık yapılmasına imkan sağlar. Tamamen kapalı bir kabin içinde güçlü toz emme sistemiyle çevreyi kirletmez ve güvenli bir çalışma ortamı sağlar. Kullanıcılar için çalıştırması ve bakımı kolaydır. Bu model küçük parçaların özel kesiminde kullanıcılar için iyi bir seçimdir. Sistemde, güçlü kesme yeteneğini ve verimliliği arttıran birinci sınıf optik fiber lazer komponentleri kullanılmaktadır.Robart Lazer Metal Kesim Sistemleri

Fiber Lazer Sistemleri; metal kesim ve işlemede, endüstriyel işleriniz için profesyonel ve ekonomik çözümler üretmek üzere tasarlanmıştır. Sektörel talebinize göre levha kesim ve boru kesim işlerinizde yüksek verimlilikte kullanabilir, uzun yıllar sorunsuzca çalışabilirsiniz.

Makinanın ana özellikleri

Mükemmel ve istikrarlı bir performansa sahip üst düzey fiber lazer üreticisi MAXPHOTONICS marka Fiber güç kaynağı ile 100.000 saatin üzerinde ömrü ile uzun yıllar çalışma imkanı sağlar. İşlenmiş çelik şase ve hassas hareket sistemleri ile istikrarlı ve hızlı kesim sağlar. Stabil, güvenilir fiberoptik ışık yolu ve kontrol sistemi. Yüksek performanslı kremayer, kızak, motor, redüktörlerden oluşan dişli sistemi.

Makina Modelleri

  • FLM Fiber Lazer Kesim Makinası Modeller
  • Opsiyonel Ölçü Seçenekleri (1500x2000mm- 1500-4000mm – 1500x6000mm – 1500x12000mm – 2000x3000mm – 2000x4000mm – 2000x6000mm – 2000x12000mm)
  • Güç Seçeneği; 1000 Watt – 20000 Watt Arası
  • Kabin Seçenekleri: Açık Ve Kapalı Kasa
  • Tek Ve Çift Tabla
  • Boru Kesim Sistemi
  • Robotik Sistemler

Kazandıran Güç

Düşük işletim maliyeti ve enerji tüketimi
Dünyaca kabul görmüş yüksek performanslı komponentler
Hassas kesimler, uzun ömürlü sistem ve yüksek karlılık

Uygulama Alanları – Çalışan Sektörler

Otomotiv, İnşaat, Reklam, Dekorasyon, Mobilya, Savunma Sanayi, Savunma Sanayi, Matbaa, Kuyumculuk, Mimari, Promosyon, Medikal, Aksesuar, Elektronik , Makina, Pano Üreticileri, Asansör Sanayi, Metal ve Çeşitli yan sanayiler.

robart lazer kesim

lazer kesim makinasi
lazer kesim makinasi metal kesim fiber lazer kesim
lazer kesim makinasi
lazer kesim makinasi
lazer kesim makinasi

lazer kesim makinasi
lazer kesim makinasi
lazer kesim makinasi
metal lazer kesim örnekleri

Bazı Referanslarımız

Makinalarımızın Çalıştığı Bazı İşletmeler

Merhaba