GMX GALVO LAZER

ROBART GALVO LAZER

galvo lazer kesim makinasi, galvo Lazer, Lazer Galvo, RObart Galvo lazer, Lazer Kesim Makinasi, Fiber Lazer Kesim, Metal Lazer Kesim Makinesi, Boru Lazer Kesim, Robat Lazer, Robart Makina, Robert Lazer, Lazer Sac Plaka Kesim, Lazer Levha Kesim, Fiber Metal Kesim, Robart LASER,

GMX GALVO LAZER
Çalışma alanının tamamında kesim yapan otomasyonlu Robart galvo laser sistemleri özellikle ayakkabı, deri, tekstil, ahşap ve promosyon sektörlerinin tercih ettiği makinedir.


GMX Serisi Galvo Laser Sistemleri
4 Eksenli sistemler 1500X1500 mm,
5 Eksenli sistemlerde gezer kafa 1200X1600 mm,
6 Eksenli sistemlerde 1500 X Rulo çalışma imkanı sağlar.


GALVO LASER
GALVO LAZER , ROBART GALVO LAZER, LAZER GALVO MARKALAMA,
GALVO LAZER ,
ROBART GALVO LAZER SİSTEMLERİ

Uygulama Alanları :
Mobilya,tekstil, ayakkabı, çanta, deri konfeksiyon, deri ve kumaş aksesuarlar, tekstil kesimleri, yıpratma ve desen verme, perde ve aksesuarlarında desen verme kesme, denim (Jeans) ürünlerde destroy, rodeo desen, iğne kırığı, desen baskı vb. işlemler, parça kumaş kesme, delik delme ve desen verme, davetiye, etiket, jakron vb. ürünlerin işlenmesi, mermer ve granit yüzeylere desen verme, ahşap ve aksesuar ürünlerinin işlenmesi desen verilmesi, promosyon ve , led aydınlatma ürünlerinde pleksiglas işleme, noktalama, vb. işlerde kullanılmakta ve değişik sektörlerde hayallerinizin ürünlerini üretmeye sizlere imkan sağlar.

Sistem Dahilinde Olanlar:

Güvenlik Kontrollü Endüstriyel Soğutma ünitesi
Bilgisayar ve Kios
k4 KW Vakum Emiş Sistemi
Kullanıcı Dostu Türkçe Program
Sistem Bilgisayarı

ROBART GALVO LAZER VİDEO

Galvo lazer,
Robart Galvo Lazer,
Gmx Lazer Galvo,
Otomasyonlu Galvo Lazer,
Lazer Markalama,

Merhaba